Mbrojtësi i kombëtares shumë pranë Barcelonës

0
SHPËRNDAJE

Barcelona ka mbetur pa mbrojtësin e krahut të djathtë, Dani Alves, i cili ka vendosur që të transferohet në Itali te Juventus.

Drejtuesit e skuadrës katalunase tashmë kanë gjetur zëvendësuesin e tij dhe ai është mbrojtësi i kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj.

Shkodrani po vazhdon edhe në Euro që të shkëlqej dhe kështu ka zgjuar interesimin edhe të skuadrave tjera si Bayern Munich, Atletico Madrid dhe Arsenal.
hysaj_1466437540-3301552

S'KA KOMENTE

Comments are closed.