Mbrojtësi i Korabit afrohet tek Teuta

0
SHPËRNDAJE

Mbrojtësi 24 vjeçar Vangjel Zguro ka prishur kontratën me Korbain dhe është afruar nga Teuta. Këto ditë pritet zyrtarizimi i mbrojtësit të majtë që do të vihet shumë shpejt nën urdhrat e Maganit.

Teuta duket shumë aktive në merkato duke parë edhe renditjen që vë në pikëpyetje qendrimin apo jo mes 10-të më të mirave për sezonin e ardhshëm.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.