Mbrojtësin e “duan” të gjithë

0
SHPËRNDAJE

Mbrojtësin Alvaro Bishaj e “duan” të gjithë. Sipas disa burimeve të sigurta të minuta90.com, ish-mbrojtësi i Korabit dhe së fundmi i Sopotit është vendosur në syrin e shumë ekipeve në Kategorinë Superiore, por dhe në syrin e Tiranës që sezonin e ardhshëm do të jetë në Kategorinë e Parë.

Pas largimit të mbrojtësit Olsi Teqja Tirana kërkon një zëvëndësues të denjë për prapavijën bardheblu dhe ai që do të plotësonte denjësisht atë pozicion mund të jetë Alvaro Bishaj. Bishaj nuk është vetëm në syrin e Tiranës pasi edhe në Kategorinë Superiore e duan shumë ekipe. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.