Mbyllet misteri “Mazrekaj”

0
SHPËRNDAJE

MazrekajFutbollisti i Partizanit Mentor Mazrekaj është operuar dhe tashmë do t’i duhet një kohë e gjatë rekuperimi. Prej kohësh kishte shumë aludime për gjendjen e tij. Këtë lajm e konfirmojnë edhe burime zyrtare të klubit të kuq. Pas pak castesh do të dal edhe përfundimi në Spitalin Amerikan, atje ku po kryhen të gjitha përkujdesjet për gjendjen e tij.

Operacioni është kryer në kaviljen e Mazrekajt, e cila ka pasur një kockë të thyer.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.