“Me Alban Mehën synojmë titullin”

0
SHPËRNDAJE

11754736_10153085686286295_8662738261298247165_o
Afrimet verore të Konyaspor, Turqi.

Kështu shprehen turqit e Konyaspor pasi ndihen mjaft të përforcuar nga gjashtë blerjet e tyre që i cilësojnë si të mëdha dhe që i fusin në vallen për titull. Në mesin e këtyre blerjeve hyn edhe mesfushori shqiptar i dalluar vitet e fundit në futbollin gjerman, snajperi Alban Meha.

“Jemi përforcuar në çdo repart. Jemi gati për sezonin e ri. Mezi po e presim, duam të bëjmë gjëra të mëdha,” – thonë zyrtarët e Konyaspor të entuziasmuar.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.