Media spanjolle suprizë për shqiptarët

0
SHPËRNDAJE

E përditshmja sportive Marca ka përpiluar formacionin që pritet të shpërthejë në Europia-nin e Francës dhe për shqiptarët ka një suprizë: në repartin e mbrojtjes është përfshirë edhe Elseid Hysaj.

“Ky Europian është për të mos u humbur, mes të tjerash edhe pse pritet shpërthimi i këtyre lojtarëve me Hysaj të Napolit në mbrojtje,” – shprehet ndër të tjera media spanjolle. Kohët e fundit po përflitet edhe një interesim nga Atletico Madrid për mbrojtësin e Kombëtares sonë.

14587553169265

S'KA KOMENTE

Comments are closed.