Mediat italiane : Hysaj ka firmosur për Napolin, pritet vetëm zyrtarizimi

0
SHPËRNDAJE

hysaj

Sipas mediave italiane Elseid Hysaj ka hedhur firmën mbi kontratë dhe tashmë mungon vetëm zyrtarizimi. Fakti që lojtari sot ndërpreu seancën stërvitore me Empolin dhe u largua në mes të saj, lë të kuptosh që eksperienca e lojtarit në Toskanë ka përfunduar. Pengesat e fundit që po ngadalësonin përfundimin e tratativës ishin ato të lidhura me të drejtat e imazhit të lojtarit por që mesa duket janë kaluar dhe Hysaj shumë shpejt do të jetë nën urdhrat e trajnerit Sarri.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.