Mediat serbe qesharake/ E quajnë skandal vendimin e KAS

0
SHPËRNDAJE

Vazhdojnë të jenë qesharakë dhe aspak realistë gazetarët serb. Ata kanë reaguar menjëherë pas vendimit të KAS-it duke e quajtur një skandal vendimin që i dha 3 pikët Shqipërisë dhe njëkohësisht duke lënë në fuqi heqjen e tre pikëve duke e cuar në -2 Serbinë. Në vend që mediat të jenë zëri i së vërtetës, pala serbe e gazetarëve bëhet qesharake ashtu si Federata e tyre e futbollit dhe tifozët serbë në tërësi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.