Mehmeti e ka ndarë mendjen

0
SHPËRNDAJE

Dritan Mehmeti
Dritan Mehmeti

Zyrtarisht edhe te Korabi e kanë pranuar dorëheqjen e Dritan Mehmetit, i cili nuk është bindur nga projekti i dibranëve, të cilët janë përpjekur ta bindin të qëndrojë.

Deklarata e Korabit: “Dritan Mehmeti jep doreheqjen nga posti i trajnerit. Pas disa kontaktimesh midis tij dhe drejtueseve te klubit, ai vendos te mos rinovoje kontraten me arsyen se nuk e bind projekti i ekipit per Superiore. Klubi sportiv Korabi e falenderon per kontributin e dhene dhe i uron suksese te metejshme!”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.