Memushaj dhe Manaj pa fat

0
SHPËRNDAJE

prezantohet manajMemushaj me i miri ne fushe, Manaj shenon por goli i anullohet per pozicion jashte loje. Shqiptaret bejne Milanin te djersije por ne fund fitues jane kuqezinjte me ane te golit te Bonaventuras. Per tu shenuar edhe nje demtim ne koke per vlonjatin kapiten i Pescares qe nuk u dorezua deri ne fund dhe vetem tre pritje te mrekullueshme nga Donnarumma i mohuan golin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.