Memushaj dhe Peskara humbasin, Lacio e Strakoshës “ok”

0
SHPËRNDAJE

Ledian Memushaj dhe Peksara e tij kanë pësuar një humbje në transfertë 2-0 ndaj Kievos. Ndeshja e shqiptarit ishte relativisht pozitive, por nuk shërbeu për të marrë qoftë edhe një pikë ndaj Kievos.

Ndërkohë që Lacio ka fituar 1-0 ndaj Udinezes, ndërkohë që Strakosha ka qenë titullar.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.