Memushaj falenderon të gjithë për mbështetjen

0
SHPËRNDAJE

Ledian Memushaj

Mesfushori i kombëtares shqiptare, Ledian Memushaj po kalon ditë mjaft të vështira, pasi ka përjetuar një dramë të rëndë në familje. Bashkëshortja e tij shtatzënë ka humbur binjakët. E gjithë bota e futbollit dhe tifozeria i dërguan atij mesazhe ngushëllimi.

Memushaj ka reaguar me një postim në faqen zyrtare në “Facebook” ku shkruan:

“Në një moment kaq të vështirë për familjen time. Ju falenderoj, të gjithëve për mbështetjen. Përshëndetje për të gjithë!

S'KA KOMENTE

Comments are closed.