Menez: Vendos trajneri, por unë dua hapësira

0
SHPËRNDAJE

Gjatë një interviste për RMC, një radio franceze, Jeremy Menez, ka folur për momentin e tij:

AC Milan's Jeremy Menez celebrates with Stephan El Shaarawy“Kam rekuperuar dëmtimn në shpinë që më ka mbajtur larg fushave gjatë, tani ndihem mirë. Dua të luaj dhe të kem më shumë hapëisra që t’i jap edhe një dorë skuadrës. Kemi ende objektivin e Europa Leagues. Me Mihajlovicin kam një raport normal. Ai është trajneri dhe detyra e tij është që vendos kë do të hedhi në fushën e lojës. Jam mirë tek Milan, por në futboll kurr si dihet.”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.