Mërgim Mavraj: Fitorja e sotme shpresë për të ardhmen

0
SHPËRNDAJE

Legjionarët/ Ai është mungesa më e madhe e Kombëtares sonë në ndeshjen e sotme, por nuk harron t’i japë kurajo shokëve të ekipit edhe nëpërmjet një postimi në rrjetin social “Facebook”. Mërgim Mavraj ka zgjedhur këtë rrugë për t’u dërguar një mesazh shokëve të tij kuqezi. Mavraj ndodhet i dëmtuar aktualisht dhe nuk mund jetë i pranishëm në ndeshjen e sotme ndaj Danimarkës. Ja çfarë shkruan Mërgim Mavraj:

Mërgim Mavraj
Mërgim Mavraj

“Shqiponja ka hapur krahët, le të fluturojmë drejt ëndrrës! Me Zotin dhe besim do ktheheni me fitore ne vendin e shqipeve! ‪Fitorja sonte inkurajim për sfidat e radhës.”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.