Mërgim Mavraj dhe durimi i tij

0
SHPËRNDAJE

Mbrojtësi i kombëtares së Shqipërisë dhe Këlnit në BundeSligën gjermane, ka postuar në profiling e tij facebook foto me paterica duke lënë të qartë mesazhin “Durim”. Mavraj ka pësuar një dëmtim në gju dhe pak muaj më parë ka kryer një ndërhyrje kirurgjikale. Nuk dihet ende me saktësi rikthimi i tij, por duke parë besimin dhe durimin e Mërgimit, vullnetin e pashtershëm, gjërat mund të lehtësohen.

11721417_10153375767737254_468930499_n11733226_10153375766882254_1596810013_n

S'KA KOMENTE

Comments are closed.