Merkato cilësore e Dinamos

0
SHPËRNDAJE

arifajDinamo ka afruar në skuadër portierin Klajdi Kuka i cili ka nëshkruar me blutë dhe do të jetë nën urdhrate Allmuçës për sezonin e ardhshëm.

Ndërkohë në stërvitje është paraqitur edhe Besmir Arifaj, i cili në janar u largua drejt Dinamos.

Mesfushori pukjan ka gjetur akordin me drejtuesit dhe pritet të zyrtarizohet si afrimi i radhës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.