Merkato: Di Maria në Seria A

0
SHPËRNDAJE

Angel Di Maria mund të transferohet në Serie A.
Inter po përgatit goditjen e madhe të kësaj vere në futbollin italian, me Di Marian si lojtarin kryesor.

Nerazzurrët tashmë ka nisur bisedimet me PSG’në dhe agjentin e lojtarit dhe ato janë në një fazë shumë të avancuar.

Në rast të transferimit në Inter, atëherë kjo do të ishte skuadra e pestë në shtatë vitet e fundit, pas Benficas, Real Madridit, Manchester Unitedit dhe PSG’së.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.