Merkato, Ferizaj kërkon ti rrëmbejë dy lojtarë vlonjatëve

0
SHPËRNDAJE

Ekipi Ferizajt në Kosovë po punon seriozisht për të afruar lojtarë cilësorë në merkto.

Pas transferimit të Hristian Denkovski nga Vardari, drejtuesit e klubit kosovar po mendojnë edhe për dy lojtarë të Flamurtarit.

Bëhet fjalë për Dardan Çerkinin dhe Astrit Fazliun.

Si mbrojtësi ashtu edhe sulmuesi nuk po kalojnë aspak një moment të mirë te skuadra vlonjate, dhe për këtë arsye ata mund të zgjedhin të rikthehen në Kosovë.

Megjithatë duhet të presim se çfarë do të ndodhë në merkaton e janarit me fatin e dy lojtarëve.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.