Merr fund pritja. UEFA zbardh edhe listën e Skënderbeut

0
SHPËRNDAJE


UEFA / Vetëm lista e Skënderbeut nuk ishte publikuar nga UEFA gjer më sot, teksa tashmë është zyrtarizuar edhe lista me 25 futbollistë e korçarëve.

Asnjë surprizë për turin e parë, teksa janë përfshirë gjithë afrimet e verës, ndërsa nga të rinjtë janë marrë Osmanllari dhe Mara.

Lista e Skënderbeut për turin e parë të Europa League

Portierë: Orges Shehi, Aldo Teqja, Mario Dajsinani
Mbrojtës: Tefik Osmani, Marko Radas, Bajram Jashanica, Gledi Mici, Leonit Abazi, Kristi Vangjeli, Bruno Lulaj
Mesfushorë: Bakari Nimaga, Bruno Dita, Donjet Shkodra, Afrim Taku, Sabjen Lilaj, Gjergji Muzaka, Nazmi Gripshi, Uerdi Mara, Liridon Latifi, Reza Karim, Enis Gavazaj
Sulmues: Xhejms Adenij, Sebino Plaku, Goran Vujoviç, Anteo Osmanllari

S'KA KOMENTE

Comments are closed.