Mes lotesh, Osmani suksesin ja dedikoj nenës dhe vëllait

0
SHPËRNDAJE

Ne intervistë per “supersport” Tefik Osmani suksesin ne Europë mes lotesh ja detikon nenes se tij dhe vellait qe humbi pak kohe me pare , Osmani nuk len pa mbatur fjalen teksa para ndeshjes me Vloren premton birra pa fund per tifozat ,per ndarjen e premios qe premtoj para sfides me Dinamon.

Osmani:Para ndeshjes me Vlorën birra për të gjithë. E kemi përshendetur Latifin ashtu sic di vetëm Skënderbeu. Shehi dhe unë do ta lëmë të dy në një kohë. Orgesi nuk do të heqi dorë. Ky është momenti më i vështirë i jetës time, pas humbjes së vëllait tim, ketë sukses ja dedikoj nenës dhe vëllait.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.