Mesazhi i lamtumirës i Ibrahimovic

0
SHPËRNDAJE

13528829_1096105480460061_3935111361608321576_n
Ibrahimovic

Sic e deklaroi pak ditë më parë Zlatan Ibrahimovic do ti jepte lamtumiren ekipit kombëtar të Suedisë menjëherë pas Europianit dhe tani që ky ekip ngeli jashtë 16 më të mirëve të turneut, Ibra ju drejtua tifozëve me këtë mesazh të shkurtër lamtumire:

“Erdha nga një vend që e quajnë “getoja e Rosengard” dhe pushtova Suedinë dhe e bëra vendin tim. Si unë. Unë jam Suedia. Falemnderit gjithë popullit suedez, pa ju nuk do të realizoja ëndrrat e mia. Gjithmonë do të mbeteni në zemren time blu e verdhë. Ju dua”.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.