Mesazhi i Sukajt

0
SHPËRNDAJE

Xhevahir Sukaj
Xhevahir Sukaj

Xhevahir Sukaj mund te cilesohet tashme vertet nje ish per Partizanin, sidomos pas ketij mesazhi qe sulmuesi i dedikoi klubit dhe tifozeve te kuq.

“Dua te bej nje falenderim per klubin ‘Partizani’, per drejtuesit dhe tifozet. Ishte nje vit i shkelqyer ne cdo lloj aspekti.

Ndjej keqardhje vetem per faktin qe nuk dolem kampion. Pavaresisht se ne e merituam, dhe kjo u vertetua edhe se fundmi. Partizanit i uroj suksese neser ne ndeshjen e kthimit ne Uefa dhe shpresoj qe ne sezonin e ardhshem Partizani te arrije te titulli Kampion te cilin tifozet e zjarrte e meritojne. Faleminderit per te gjitha. Shpresoj se do te rikthehem nje dite.”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.