Mesfushori i Angolës te Luftëtari

0
SHPËRNDAJE

Daniel Silas SatonhoSilas Daniel Satonjo pritet të zyrtarizohet si lojtar i Luftëtarit shkruan Panorama Sport.

26-vjeçari luan si mesfushor qëndror dhe është pjesë e Kombëtares së Angolës, ndërkohë që tani do të provojë një eksperiencë të re në Superiore.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.