Mesi dënohet me burg, por…

0
SHPËRNDAJE

mesiulLionel Mesi dhe babai i tij janë dënuar nga gjykatat spanjolle pas akuzave për evazion fiskal.

Të dy janë dënuar me burg, por dënimi i tyre do të konvertohet me liri me kusht.

Ndërkohë  ndaj tyre janë vënë edhe gjoba, me Mesin që është gjobitur me 2 milion euro, dhe babain e tij me 1.5 milion euro.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.