Messi godet tifozen (video)

0
SHPËRNDAJE

Jemi mësuar të shohim një Messi virtuoz dhe plot finesë por ndeshjen e fundit ndaj Villarreal, ylli argjentinas i Barcelonës goditi shumë fort me të majtën dhe topi që kaloi pak mbi traun e portës, goditi fort një tifoze e cila thyu kycin e dorës ndërsa po mbronte kokën nga goditja e lojtarit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.