Messi mesazh prekës për Neymarin

0
SHPËRNDAJE

La Liga/ Kanë qenë të shumta shkrimet në media ditëve të fundit ku thuhej se Messi nuk po flet me Neymar dhe se i ka fshirë fotot me të.

Por, Messi e dëshmoi edhe një herë se pse është njëshi në fushë dhe jashtë saj. Kur të gjithë prisnin një zhgënjim të çfardoshëm nga ai për largimin e Neymar nga Barcelona, Messi ka bërë të kundërtën.

Ai ka publikuar një video përmbledhëse të momenteve më të mira me Neymar te Barça duke e ndarë edhe një mesazh burrëror.

“Ishte një kënaqësi e madhe që kamë ndarë këto vite me ty shoku im. Të uroj fat në këtë fazë të jetës. Shihemi nesër” i ka shkruar Messi, Neymarit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.