Mesut Ozil flet për largimin nga Arsenal

0
SHPËRNDAJE

imagePremier League/ Mesfushori gjerman, Mesut Ozil ka mohuar thashethemet e media, të cilat kishin shkruar se ai dëshiron të largohet nga Arsenali për shkak të mungesës së titujve. The Sun kishte shkruar se, nëse Wenger vazhdon të qëndroj në Arsenal, atëherë Ozil do të largohet, por kjo është mohuar kategorikisht nga gjermani. Ja fjalët e tij: “A i keni parë mediat sot. Arsene Wenger ishte një arsye e madhe për t’iu bashkuar Arsenalit dhe ende nuk ka ndryshuar”, shkruan Ozil në Twitter. /Express/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.