Mici fare pranë firmës

0
SHPËRNDAJE

Gledi Mici
Gledi Mici

Skënderbeu e zgjidh problemin me krahun e majtë të mbrojtjes pasi kalimi i Gledi Micit nga Kukësi te Partizani është thjesht çështje kohe. Sipas shtypit të shkruar sportiv, klubet kanë arritur marrëveshjen për shumën e 35 mijë eurove dhe Mici pritet të vihet nën urdhrat e trajnerit Agostinelli.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.