Mici pranon ofertën

0
SHPËRNDAJE

Kukesi-Partizani, Mazrekaj, Mici.Skënderbeu e do Micin, dhe këtë tashmë e konfirmon edhe mbrojtësi që për Panorama Sport ka pranuar se korçarët i kanë bërë ofertë.

Gjithsesi mbrojtësi i majtë pohon se ka edhe oferta të tjera, jo vetëm në Shqipëri, dhe kërkon kohë të mendojë për skuadrën në të cilën do luaje sezonin e ardhshëm.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.