Milan-Bacca, duket e kryer

0
SHPËRNDAJE

imageSerie A/ Milan duket më pranë se kurrë transferimit të Carlos Bacca. Klubi italian ka komunikuar se ka arritur tashmë akordin me ekipin e Seviljes për të transferuar lojtarin kolumbian. Marrëveshja duket e kryer dhe lojtari pritet që të Bacca të bëhet zyrtarisht i Milanit pasi të kalojë vizitat mjekësore. Nuk dihet ende se sa do të kushtojë ky operacion, por flitet se do kuqezinjtë do të derdhin në arkat e Seviljes 30 milion euro.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.