Milan-Ibra afrohen sërisht

0
SHPËRNDAJE

imageSerie A/ Sinjale pozitive për Milanin përsa i përket çështjes Ibrahimoviç. Sulmuesi suedez duket se tashmë kërkon garanci, dhe do që t’i ofrohet një kontratë dy-vjeçare, por drejtuesit e PSG janë të gatshëm t’i ofrojnë rinovimin vetëm për një sezon. Kjo gjë ka bërë që tashmë kuqezinjtë të afrohen më shumë me objektivin e tyre më të madh në këtë merkato. Milan është i gatshëm ti ofrojë Ibrës një kontratë dy-vjeçare, e cila kap shifrat e 16 mln eurove. Tani mbetet për t’u thënë fjala e sulmuesit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.