Milan, sherr midis Montellas dhe Baccas

0
SHPËRNDAJE


Milani ka regjistruar humbjen e tretë radhazi në Serie A, kësaj radhe duke pësuar nga Sampdoria me rezultat 1-0.

Ajo se çfarë ka rënë në sy, është zëvendësimi i Baccas në 15 minutat e fundit të ndeshjes, i cili ky veprim i Montellas, e ka bërë sulmuesin të jetë i pakënaqur me trajnerin.

“Pse gjithmonë unë? Është e papranueshme”, tha Carlos Bacca.

Përndryshe, kolumbiani është lojtari që u zëvendësua më së shumti nga Vincenzo Montella edhe pse këtë sezon ka shënuar më shumë gola se çdo lojtar i Milanit, 8 gjithsej.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.