Milan shumë pranë mesfushorit të Lazios

0
SHPËRNDAJE

biglia
Lazio po ka probleme ekonomike dhe mund të shes disa prej lojtarëve më të mirë që ka në skuadër, shkruan Rai Sport.

Njëri prej tyre është edhe mesfushori argjentinas, Lucas Biglia, i cili mund të transferohet në Milan.

Përveç Milanit, për Biglian interesim kanë shprehur edhe skuadrat e tjera të mëdha evropian si Juventus, Real Madrid dhe Manchester United.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.