Milan / Vazhdon telenovela Donarumma

0
SHPËRNDAJE


Dje, në shtëpinë e Milanit vazhdoi në skenë një melodramë e vërtetë futbolli, shkruan Carlo Laudisa në numrin e sotëm të “La Gazzetta dello Sport”. Drejtuesit kuqezinj kanë qëndruar në kontakt të vazhdueshëm telefonik me kushërinjtë Raiola, të cilët ishin në Monte Karlo pas takimit me portierin 18-vjeçar dhe familjen e tij. Që dje Donnarumma është në kombëtaren U-21 të drejtuar nga Di Biagio.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.