Milani heq dorë nga Aubameyangu, tashmë në sulm për sulmuesin e Arsenalit

0
SHPËRNDAJE

Seria A / Milani ka hequr dorë nga transferimi i Aubameyangut.

Skuadra rosonere nuk e dëshiron më sulmuesin gabonez, pasi Chelsea ka ofruar ofertë më të lartë për sulmuesin e Dortmundit.

Kështu, Milani tani dëshiron që ta transferoj Oliver Giroudin nga Arsenali, që ka bërë me dije se dëshiron të luaj më shumë, dhe kjo nuk është e mundur me transferimin e Alexander Lacazettes, transmeton minuta90.com sipas Mirror.

Skuadra italiane është e gatshme që të ofroj 30 milionë euro për transferimin e sulmuesit francez, që gjithashtu kërkohet edhe nga West Hami dhe Evertoni.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.