Milani kërkon përforcime në mesfushë, ja cilët emra po ndjek Montella.

0
SHPËRNDAJE

montella2-520x356
Shumë lojtarë janë duke u lidhur me mesfushën e Milanit pasi klubi nga Milano dëshiron të përforcon këtë repart.

Sipas La Gazzetta dello Sport, Rossonerët vazhdojnë të shfaqin interesim për Mateo Kovacic, por në orbitën e tyre është edhe Fernando i Sampdorias.

Por, kuqezinjtë vazhdojnë të monitorojnë edhe dyshen Piotr Zielinski e Leandro Paredes.

Të gjitha këta emra janë duke u studiuar nga trajneri Vincenzo Montella dhe brenda javës së ardhshme mund të kemi lëvizjet e para.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.