Milani sërish nuk fiton

0
SHPËRNDAJE

Lazio ka arritur një barazim ndaj Milanit. Ky rezultat rehabilitoj më shumë lacialët pas humbjes së thellë në Europa League. Në fillim Parolo kaloi miqtë në avantazh, më pas barazoi Carlos Bacca barazoi 1-1. Në fund kishte dhe një karton të kuq për Lulic.lulic-montolivo-milan-lazio-serie-a_ohpa1ho2sjzv1bf81kq06aeir


Ja rezultatet e tjera të Serisë A

 

FT
Atalanta
Bologna
FT
Frosinone
Fiorentina
FT
Hellas Verona
Carpi
FT
Sampdoria
ChievoVerona
FT
Sassuolo
Udinese
FT
Torino
Juventus
FT
SSC Napoli
Genoa

S'KA KOMENTE

Comments are closed.