Milinkovic: Flamurtari një herë erdhi në portë

0
SHPËRNDAJE

milinkovic2“Luajtëm mirë, krijuam raste, por vuajmë nga mungesa e një sulmuesi goli. Kur nuk shënon, është e qartë që rrezikon të ndëshkohesh. Skuadra u mundua, krijuam raste, por mungoi konkretizimi dhe shpesh pasimi i fundit nuk ishte i saktë. Kundër një skuadre të mirë si Flamurtari është e pafalshme të gabosh kaq shumë. Kundërshtari e goditi vetëm një herë portën dhe shënoi, ndaj nuk na falet. Kishte raste që dilnim me disa lojtar në sulm dhe ishim në epërsi numerike, por bëmë gabime.” – Tha në kamerat e SuperSport pas takimit trajneri i gjirokastritëve.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.