Milinkovic, kthimi ishte formalitet

0
SHPËRNDAJE

U duk një dorëheqje gjaknxehtë dhe e nxituar pas humbjes ndaj Flamurtarit ajo e trajnerit Mladen Milinkovic. Tashmë rikthimi i tij është zyrtar, por ishte thjeshtë një formalitet, pasi dukej dicka e nxituar, për të mos thënë e sajuar nga mërzia e një sfide e humbur në fundin e saj.

Sigurisht ta nis një moment i vështirë për Luftëtarin, pasi në momente të mira skuadra ka ditur të eci në rrugën e duhur, kurioziteti është për ta parë në këto momente skuadrën e Luftëtarit, si do të reagoj pas humbjes së përjetuar.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.