Miliona për Korabin

0
SHPËRNDAJE

14940010_1313555415378519_8016582771754933856_o

Korabi nuk ka kaluar një periudhë të qetë teksa lojtarët nuk janë paguar prej dy muajsh.

Në klub e kanë pranuar këtë dhe janë shprehur se zgjidhja është gjetur, madje në llogarinë e klubit ka kaluar fondi për pagat.

Kështu, lojtarët pritet të marrin rrogat e dy muajve të fundit, ç’ka do ta motivonte skuadrën për ndeshjen e radhës me Skënderbeun në Korçë, një takim shumë i vështirë ky. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.