Milovanovic nuk firmos tek Teuta

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Sulmuesi serb Dragan Milovanoviç nuk do të jetë lojtar i Teutës. Pas dy ditësh negociata mes lojtarit dhe presidencës durrsake, duket se lojtari nuk është bindur për të hedhur firmën mbi kontratën e ofruar nga djemt e detit. Edhe pse u përfol shumë se Milovanoviç do të ishte lojtar i Teutës për sezonin e ri, gjërat nuk kanë rrjedhur ashtu si pritej. Pasi kishin arritur akord paraprak, tani palët nuk kanë gjetur gjuhën e përbashkët për marrëveshjen mes tyre.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.