Milsami zhvillon seancën e fundit stërvitore në Elbasan

0
SHPËRNDAJE

milsami

 

Moldavët e Milsamit kanë mbërritur sot në Elbasan ku do të luajnë ndeshjen e kthimit kundër kampionëve të Shqipërisë. Sipas zërave që filtrojnë nga kampi moldav, te Milsami janë shprehur të kënaqur me kushtet në të cilat do të luhet takimi dhe duken optimistë për një përmbysje të rezultatit. Milsami ka zhvilluar në mbrëmje seancën e fundit stërvitore në Elbasan Arena, në prag të ndeshjes së nesërme.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.