Mino Raiola flet rreth të ardhmes së Ibrahimovic

0
SHPËRNDAJE

raiolaMino Raiola, agjenti i Zlatan Ibrahimovic ka folur sot në lidhje me një transferim të mundshëm të suedezit te Milani. Raiola ka hedhur poshtë çdo mundësi transferimi të gjigandit nga Malmo: “Përjashtoj çdo mundësi transferimi të Zlatan Ibrahimovic. Sulmuesi është shumë i rëndësishëm për pronarët e PSG dhe nuk do të lëvizë nga Franca”. Agjenti italian hedh poshtë në këtë mënyrë mundësinë e transferimit te Milani.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.