minuta90.com e kishte paralajmëruar, Sadiku është gati

0
SHPËRNDAJE

Armando Sadiku do të jetë i gatshëm për ndeshjen me Izraelin, dhe këtë e tregon me anë të një statusi të bërë në faqen e tij zyrtare në “Facebook”.

Sulmuesi ka postuar një foto me dy mbrojtësit Ansi Agollin dhe Andi Lila, të shoqëruar me një shkrim të shkurtër:

“Përshëndetje nga Elbasani. Po pushoj për ndeshjen e nesërme në mbrëmje!”.

Sadiku nuk ishte i gatshëm për teknikun De Biazi në dy ndeshjet me Lihtenshtejnin me Spanjën, ndërkohë që ndaj Izraelit mund ta shohim në fushën e blertë. Kujtojmë që minuta90.com pak kohë më parë e kishte paralajmëruar një gjë të tillë para pak javësh dhe kjo tregon seriozitetin tonë në shkrimet e përditshme. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.