Miqësore/ Chelsea mund Barcelonën (video)

0
SHPËRNDAJE

4146Vazhdon në Amerikë turneu “Champions Cup” ku u përballën dy ekipet me emër Chelsea dhe Barcelona, luajtur në Washington. Në një ndeshje mjaft të bukur dhe dëfryese, të dy ekipet shënuan nga dy gola me autorë Hazard dhe Cahill për londinezët dhe Suarez e Ramirez për spanjollët. Skuadrat goditën edhe penalltitë në fund ku më të saktë dolën lojtarët e Chelsea që fituan 4-2. Vlen të përmendet se në këtë takim, Barcelonës i mungonte ylli i saj Lionel Messi e po ashtu edhe braziliani Neymar.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.