Miqësore/ Elbasani mund Pogradecin

0
SHPËRNDAJE

Edhe Elbasani ka arritur të zhvillojë një ndeshje pozitive edhe pse bëhet fjalë për një miqësore ndaj një kundërshtari modest si Pogradeci. Gjithsesi verdheblutë kane zbritur në fushë me lojtarët e paktë që i kanë ngelur pas largimeve të shumta, dhe ka mundur me rezultatin 1-0 Pogradecin në fushën pogradecare. Golin e vetëm e shënoi Musaraj ndërsa pas ndeshjes të dy trajnerët, Dosti i Elbasanit dhe Stojku i Pogradecit shprehën nevojën urgjente për afrime në skuadrat respektive. Sezoni i ri po afron dhe të dyja këto ekipe duken larg të qënurit gati për të synuar ngjitjen drejt një kategorie më lart.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.