Miqësore kampionesh

0
SHPËRNDAJE

13988069_1112983685461130_6967326335726719838_oPas triumfit të dyfishtë ndaj kampiones së Maqedonisë, ekipi kampion i Kosovës, Hajvalia është mundur në Shkodër nga kampionia e Shqipërisë, Vllaznia. Të dy ekipet do të marrin pjesë në Ligën e Kampioneve 2016-17. Uendi Muja dhe Ambra Gjergji shënuan secila nga një gol për Vllazninë që fitoi 2-1.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.