Miqësore me 31 gusht, mësoni rivalin e Shqipërisë

0
SHPËRNDAJE

Kombëtarja para ndeshjes me Luksemburgun
Kombëtarja para ndeshjes me Luksemburgun

Maroku do të jetë kundërshtari i Shqipërisë më datë 31 gusht, dhe kjo konfirmohet nga federata marokene.

Në njoftimin e bërë në uebsajtin zyrtar, frmf.ma, nuk jepen detaje se ku dhe në çfarë ore do zhvillohet kjo përballje, detaje që do mësohen në vijim.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.