Miqësore mes vajzave nga Suhareka dhe Tirana AS

0
SHPËRNDAJE

Ekipi i vajzave të 13 Qershorit nga Suhareka arriti të fitojë ndaj Tirana AS me rezultatin 2-1 por ju deshën dy autogola për të përmbysur avantazhin e vendaseve të cilat kaluan të parat në epërsi me gol Anela Vishkullit. Në këtë takim ekipi i Tirana AS aktivizoi shumë lojtare të reja, sidomos në pjesën e dytë duke testuar formën e tyre. Takimi u zhvillua në Kamëz ndërsa vajzat e ekipit shqiptar nga përtej kufirit po bëjnë fazën e tyre përgatitore në qytetin e Durrësit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.