Miqësoret/ Fitore për Italinë e Islandën, Polonisë i ngec Leva (video)

0
SHPËRNDAJE

Italia i dha fund përgatitjeve për Europianin 2016 me një fitore relativisht të lehtë 2-0 në Verona ndaj Finlandës me gola të Candrevas nga pika e bardhë dhe të De Rossit në pjesën e dytë. Në ndeshjet e tjera Islanda nuk e pati aspak të vështirë të mposhtë Lihtenshtejnin 4-0 kurse Polonia zhgënjeu 0-0 në fushën e vet me Lituaninë duke eksperimentuar shumë ndërsa la në stol gjatë gjithë ndeshjes Lewandowskin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.